0212 215 55 11 – 0542 223 85 92
fulyaotopark@hotmail.com

HAKKIMIZDA

Auto Club Fulya olarak hizmetlerimizi hiçbir koşulda sekteye uğratmadan ve müşterilerimizin memnuniyetini önceleyerek onların Auto Club Fulya hizmeti ihtiyacını en iyi şekilde karşılamak için her geçen gün gelişiyoruz. Türkiye’nin en güzel kenti İstanbul’un her bölgesine hizmet akışını kesintisiz olarak sağlıyoruz. Oto kuaför hizmetlerimizi alanında uzman personellerden oluşan ekiplerimiz aracılığıyla sizlere ulaştırıyor ve böylelikle yılların verdiği bilgiyi, tecrübeyi size sunuyoruz.

Her biri alanında gerekli eğitimleri almış tecrübeli ve donanımlı personellerimizle sizlere oto kuaför  ,Auto Club Fulya Seramik Kaplama , Boya Koruma , Cam Filmi gibi bir çok hizmeti sunuyoruz. Hizmetimiz öncesinde aracınız için gerekli tüm incelemeleri yaparak operasyonlarımızı başlatıyoruz. Böylelikle bakım öncesinde yapılacaklar konusunda sizleri bilgilendiriyoruz.

Vizyonumuz

Misyonumuz; müşterilerimize, daha kaliteli bir yaşam için ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetleri müşteri memnuniyetini temel alarak, sosyal ve çevre sorumluluğu bilinciyle sunmaktadır.

Misyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamayı amaçlamaktayız.